tel. 81 749 58 80
biuro@autobroker.pl

Suzuki Swift

 

 

Stylistyka modelu

Nowy Swift otrzymał bardziej stylowy wygląd, dzięki zmodyfikowanemu przedniemu zderzakowi oraz masce silnika. Wprowadzono także nowy kształt maskownicy lamp przeciwmgłowych. W wersji Premium światła do jazdy dziennej oraz dodatkowe światło STOP  wykonano w technologii LED. Lusterka boczne zostały zintegrowane z  kierunkowskazami.

Lampy czołowe oraz zespolone lampy tylne

Lampy czołowe oraz zespolone lampy tylne odróżniają Swifta od innych miejskich modeli kompaktowych.

Lampy kierunkowskazów wkomponowane w obudowy lusterek

Nowo zaprojektowane obudowy lusterek zewnętrznych ze zintegrowanymi lampami kierunkowskazów zwiększają bezpieczeństwo.

System kluczyka elektronicznego

Otwiera i zamyka drzwi za naciśnięciem przycisku w klamce oraz uruchamia silnik po naciśnięciu przycisku. A wszystko to bez konieczności wyjmowania kluczyka z kieszeni lub torby.

 
 
 

Wnętrze modelu

Wnętrze samochodu także zyskało odświeżony wygląd. Dostępne nowe wzory tapicerki siedzeń, stosowane w wersjach wyposażenia Club oraz Comfort-Premium, są trwałe i praktyczne. Zmieniono również wzór felg aluminiowych. Dzięki zastosowanym modyfikacjom Nowy Swift jest jeszcze atrakcyjniejszy i nowocześniejszy, dostosowując się do aktualnych trendów oraz rosnących oczekiwań klientów.

134
137
139
140
141
143
145
 

Zalety modelu

Suzuki Swift to samochód kompaktowy o sportowym charakterze. Dzięki niskiemu zużyciu paliwa i walorom ekologicznym idealnie trafia w potrzeby współczesnego klienta. Wytwarzany w siedmiu zakładach produkcyjnych na świecie, jest sprzedawany w ponad stu krajach na wszystkich kontynentach. Teraz na polskim rynku debiutuje odświeżona wersja tego popularnego kompaktu

 

[/html]

Suzuki Swift dostępny od ręki

IMG_0177
IMG_0233
Previous Next